Konvičky Yixing

Moje koníčky (I.) mám jich ještě víc: hudba, humor, kultura

plavaní a triatlon kolo a Spinning příroda botanika zoologie humor hudba - aktivně i pasivně rodina, přátelé,  milá společnost kultura - koncerty, kino, divadlo turistika a cykloturistika, lyžování pobyt v přírodě


Musíme pracovat, abychom vydělali na jídlo, pití, oblečení, bydlení, ALE život by byl nudný bez koníčků (vydělávat na ně je taky dost velká práce)! Proto jich mám radši víc, naštěstí na ně nejsem sám a uživám si je se svou rodinou, přítelkyní a kamarády.

Už od malička mě baví sport v různých podobách - kanoistika, plavání, cyklistika, běh, turistika, lyžování. Spojením několika jmenovaných jsem se dostal také k triatlonu (Dřevěný člověk - pravidelně se účastním), cyklomaratonu (dvakrát jsem jel Krále Šumavy - v r. 2001 sám a v r. 2003 spolu s mým tehdy 54 letým tátou). Od roku 2002 jsem (stejně jako Peťula) Spinning instruktorem.

Se sportem souvisí i cestování a láska k přírodě, kterou ve mně rodiče pěstovali od malička. Viděl jsem spoustu krásných míst s rodiči a teď v tom pokračuji s přítelkyní Petrou. Od roku 1997 spolu jezdíme za krásami nejen Čech, Moravy a Slovenska:

Mnohdy je naše dovolená spojena se sportovními výkony (Péťa to zvládá skvěle), protože si vybíráme většinou cykloturistické zájezdy (Korsika 2002, Provence 2004), kde je navíc vždy nějaký ten výlet do kopců. Moře je většinou až na druhém nebo třetím místě, ale nevynecháváme ho. Cestovatelský sen: Nový Zéland, Island, Himálaj (trek kolem Anapurny)

mám jich ještě víc: hudba, humor, kultura 15.07.2004
poslední aktualizace 20.02.2006